O Firmie

Poznajmy siĘ ...

Picture1

Gorąco zachęcam do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia

Dariusz Grudziński
Dyrektor Generalny

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ?
 
Specjalizujemy się w realizacji zadań trudnych, dla których niejednokrotnie nasze rozwiązania okazały się pierwszymi pomyślnymi wdrożeniami. Gwarantujemy najwyższe standardy realizacji zamówień, zapewniamy profesjonalne szkolenia w zakresie użytkowania budowanych przez nas urządzeń oraz wieloletni serwis.

HISTORIA

Marka SEMITRONIC obecna jest na rynku automatyki przemysłowej od 1991 roku, jednak firma powstała nieco wcześniej jako Zakład Doświadczalno-Produkcyjny, od początku oferując innowacyjne rozwiązania, początkowo dla przemysłu motoryzacynego.
Zaprojektowany przez nas i zbudowany w 1986 roku mikroprocesorowy układ zasilania silników samochodowych paliwem gazowym LPG był jednym z pierwszych na świecie. Nieco poźniej opracowaliśmy i wdrożyliśmy pakiet „elektronizujący” dla gaźników samochodów PF 125p i PF 126p. Kolejne lata to cała seria zaawansowanych i innowacyjnych urządzeń technologicznych dla przemysłu. 
 
 
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?
 
Projektujemy, budujemy i wdrażamy urządzenia technologiczne dla przemysłu. Urządzenia te, jak i ich oprogramowanie w całości powstają w naszym dziale projektowo-badawczym. Dzięki najnowszym technologiom z zakresu automatyki i robotyki budowane przez nas urządzenia charakteryzują się wysokim stopniem zautomatyzowania. Zastosowanie w produkcji wiodących technologii i najlepszych podzespołów zapewnia wysoki poziom jakości i niezawodności, dzięki czemu nasze urządzenia znalazły zastosowanie u tak renomowanych producentów, jak EATON, DELPHI, KLIMOR, GERDA, ZELAN.
Obniż koszty produkcji
Podnieś wydajność
Popraw jakość

Bądź konkurencyjny